Michalici

Artystyczne Drogi Krzyżowe - 11 marca

09-03-2022

facebook twitter
Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej urozmaicone artystycznymi środkami wyrazu. Odbędą się one w najbliższy piątek, 11 marca o godz. 17:00 (z udziałem dzieci) oraz o 20:00. Towarzyszyć nam będzie motyw rodziny.

Rozważanie Męki Pańskiej przy stacjach Drogi Krzyżowej, to jedno z nabożeństw bez którego nie wyobrażamy sobie owocnego przeżycia czasu pokuty i nawrócenia, jakim jest Wielki Post. Dowód największej miłości, jaką obdarzył nas Pan Jezus motywuje nas do przeżywania codzienności w świetle tejże tajemnicy. 

Podczas Nabożeństw Drogi Krzyżowej w najbliższy piątek, 11 marca chcemy pochylić się nad tym, jak Zbawczy Czyn Pana Jezusa inspiruje miłość rodzinną i wspiera budowanie naszych wspólnot domowych. 

Zapraszamy do wspólnej modlitwy zarówno podczas nabożeństwa o godz. 17:00, które dedykowane jest dla naszych młodszych parafian, jak również o godz. 20:00. Późniejsza pora sprzyja uczestnictwu młodzieży oraz osób pracujących do późna, dlatego też treści kolejnego nabożeństwa będą dostosowane dla starszych odbiorców.

W obu spotkaniach modlitewnych nie zabraknie artystycznych środków wyrazu pomocnych do zaangażowania całej naszej istoty w przeżywanie pasyjnych misteriów.

Wraz z duszpasterzami dzieci, młodzieży i wspólnotą Domowego Kościoła - serdecznie zapraszamy!