Bierzmowanie
Zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania na ostatnie spotkanie przed wakacjami we wtorek 23 czerwca na godz. 19.00. Spotkanie odbędzie się w kościele i przypominamy że obecność jest obowiązkowa. Na czas katechezy nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.