Michalici

B9 grudzień - zaproszenie

01-12-2021

facebook twitter
Zapraszamy na grudniowe spotkanie B9. Tym razem, wyjątkowo o godz. 6:00 przed Mszą Świętą roratnią z udziałem dzieci, w piątek 3 grudnia.

Kontynuujemy naszą formację pierwszopiątkową. To już nasze trzecie spotkanie B9! Po rozważeniu tematów obecności i łaski nadszedł czas na: PRZYJAŹŃ.

Poznamy historię przyjaźni św. Małgorzaty Marii Alacoque i Pana Jezusa. Dowiemy się jaką rolę w jej życiu odegrało Najświętsze Serce i jakie wnioski dla nas, możemy z tego wysnuć. Dowiemy się ale również... doświadczymy tych prawd na różne sposoby :-) 

Niedawno rozpoczęliśmy Adwent, czyli czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. W naszej parafii piękną i wieloletnią tradycją są piątkowe Msze Święte roratnie z udziałem najmłodszych parafian, czyli dzieci i młodzieży. Chcąc wpisać się w ten szczególny i uprzywilejowany czas spotkania młodego człowieka z Panem Bogiem nasze spotkanie B9 rozpocznie się punktualnie o godz. 6:00 a bezpośrednio po nim nastąpi Eucharystia roratnia.

Przypominamy to, co było tematem naszego listopadowego spotkania, że istotą i "sercem" formacji pierwszopiątkowej pozostaje zjednoczenie z Panem Jezusem w Komunii Świętej, czyli owoc dobrze przeżytej Mszy Świętej. Zatem zapraszamy serdecznie na roraty poprzedzone B9, które już 3 grudnia, o godz. 6:00:-)