Michalici

Festiwal Mocy - Młodzi Michała Archanioła

21-08-2023

facebook twitter
Między 15 a 17 września w Miejscu Piastowym odbędzie się Festiwal Mocy! Lexy Chaplin, Mateusz Ziółko, ks. Sebastian Picur czy TAU – to zapowiedź wielkich emocji, dobrej zabawy i radości.

Tegoroczne hasło to „MMA – Młodzi Michała Archanioła”. Festiwal Mocy zastąpi coroczne Michalickie Spotkanie Młodych.

Michalickie Spotkanie Młodych wraca z większą mocą, a właściwie z Festiwalem Mocy! Organizatorzy na fali wielkiej popularności dotychczasowych spotkań postanowili przekształcić wydarzenie w coroczny, atrakcyjny festiwal, jeszcze silniej nawiązujący do niezwykłej postaci Świętego Michała Archanioła.

Festiwal Mocy to nazwa, która jest łatwa do zapamiętania i naturalnie kojarzy się z wielkim mocarzem jakim wśród aniołów jest Święty Michał. Michalickie Spotkania Młodych tworzyliśmy z młodymi i dla młodych i m.in. wsłuchując się w ich potrzeby zdecydowaliśmy się na zmianę formuły i nazwy naszego wydarzenia. Przyjeżdżajcie do nas we wrześniu, w Miejscu Piastowym poczujecie prawdziwą moc, moc wiary! – zachęca ks. Jarosław Witkowski CSMA, organizator.

Zeszłoroczne spotkanie przyciągnęło do Miejsca Piastowego tysiące młodych ludzi z całej Polski, a na scenie pojawili się popularni influencerzy-idole młodego pokolenia m.in. Roksana Węgiel, ks. Sebastian Picur czy ks. Krzysztof Kołtunowicz. Premierowy Festiwal Mocy tworzy elektryzujący skład gwiazd: Lexy Chaplin – znana m.in. z walk freak-fightowych, włodarz federacji Clout MMA; ksiądz Tik-Tiktoker Sebastian Picur, Tomasz Adamek – bokser, były mistrz świata; przedstawiciele polskiej sceny muzycznej Mateusz Ziółko, zwycięzca trzeciej edycji programu TVP2 „The Voice of Poland”, zespół niemaGOtu, który nagrał hymn na ŚDM 2016 w Polsce „Błogosławieni miłosierni”, raper TAU oraz zespół Światło Uwielbienia.

Podczas festiwalu na uczestników czeka MOC religijnych, artystycznych, sportowych i social-mediowych emocji – w programie:
– Eucharystia,
– niesamowite uwielbienie,
– zawody biegowe,
– koncerty,
– spotkania z influencerami z możliwością zrobienia zdjęcia czy uzyskania autografów.

 

Zapisy przez stronę internetową: 

festiwalmocy.pl

 

 Jest organizowany wspólny wyjazd na to wydarzenie, za który jest odpowiedzialny ks. Adrian Brudniak CSMA. Zapisy w zakrystii i na furcie domu zakonnego - koszt 200 zł.