Michalici

Listopadowa "Boża Dziewiątka - B9" - zaproszenie

02-11-2021

facebook twitter
Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież naszej parafii do uczestnictwa w kolejnym spotkaniu „B9 - Bożej Dziewiątki”.

„Boża Dziewiątka” to nowa inicjatywa duszpasterska naszej parafii adresowana do dzieci i młodzieży szkolnej. Pragniemy pogłębić rozumienie praktyki dziewięciu pierwszych piątków miesiąca i w świetle tych tajemnic formować nasze umysły i serca na wzór Serca Pana Jezusa.

Za nami już pierwsze spotkanie, podczas którego usłyszeliśmy o symbolice bijącego serca. Staraliśmy się wsłuchać w jego rytm zapewnieni o Bożej obecności, trosce i bliskości. Listopadowa „B9”, to kolejny krok. Dowiemy się, co Pan Jezus przygotowuje tym, którzy zechcą odpowiedzieć na Jego zaproszenie, czyli zajmiemy się tematem łaski Bożej. Poznamy Boże obietnice powierzone św. Małgorzacie Alacoque oraz to, co upewnia nas o wierności Boga.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież naszej parafii do uczestnictwa w kolejnym spotkaniu „Bożej Dziewiątki”. Widzimy się już w najbliższy pierwszy piątek miesiąca, 5 listopada o godzinie 16:30 w Kaplicy Aniołów. Nasze spotkanie formacyjne jest wprowadzeniem do Mszy Świętej, która bezpośrednio po nim.

Serdecznie zaprasza: Zespół duszpasterstwa dzieci i młodzieży: księża i siostry posługujący w katechezie oraz młodzieżowe i dziecięce grupy parafialne.

Po Mszy Świętej o godz. 16:30 będzie możliwość odebrania zdjęć z "Dnia Nieba". Zapraszamy wszystkich, którzy skorzystali z usług naszego "kącika fotograficznego" :-)