Michalici

MICHALICKIE SPOTKANIE MŁODYCH 2022 - ZAPROSZENIE

13-08-2022

facebook twitter
Gwarantowana radość, uśmiech i entuzjazm, spontaniczność, kreatywność, otwartość, a wszystko w Bożym klimacie w „domu u Ojca” pod opiekuńczymi skrzydłami św. Michała Archanioła w Miejscu Piastowym.

Nie może Cię zabraknąć!

 

Tysiące młodych ludzi, wielka scena gotowa na niezapomniane wydarzenia! Gwarantowana radość, uśmiech i entuzjazm, spontaniczność, kreatywność, otwartość, a wszystko w Bożym klimacie w „domu u Ojca” pod opiekuńczymi skrzydłami św. Michała Archanioła w Miejscu Piastowym. Przyjedź, módl się i baw!

 

W programie: Msza święta, nabożeństwo, warsztaty i konferencje, wieczór uwielbienia, koncerty – będą z nami Roksana Węgiel, NiemaGotu, ks. Jakub Bartczak, ks. Krzysztof Kołtunowicz, ks. Sebastian Picur, ks. Michał Czaczyk, TAU i dużo, dużo więcej… Czujesz już ten klimat?

 

To wszystko już za niecałe dwa miesiące, od 16 do 18 września 2022 r. w Miejscu Piastowym, kiedy to odbędzie się Michalickie Spotkanie Młodych pod hasłem: Więcej, Mocniej, Bardziej, a Ciebie nie może na nim zabraknąć! W tegoroczne spotkanie wpisuje się postać założyciela Zgromadzeń św. Michała Archanioła, bł. ks. Bronisława Markiewicza, którego rok obchodzimy w Archidiecezji Przemyskiej.

 

Zatem wszystko jasne? Fantastycznie! W takim razie klikaj linka do rejestracji, a później już tylko szykuj się na Bożą radość!

https://forms.gle/7zqAGzLtHdxjJP43A

 

Szczegółowe informacje na stronie: msm.michalici.pl