Michalici

Msza Święta o uzdrowienie i uwolnienie

18-11-2023

facebook twitter
We najbliższy wtorkowy wieczór, 21 listopada o godz. 19:00 w Kaplicy Aniołów odprawiona zostanie Eucharystia z prośbą o uwolnienie i uzdrowienie za przyczyną św. Michała Archanioła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

We wtorkowy wieczór, 21 listopada, o godz. 19:00 w Kaplicy Aniołów odprawiona zostanie Eucharystia z prośbą o uwolnienie i uzdrowienie za przyczyną św. Michała Archanioła.

„Wszędzie tam, gdzie głoszona jest Ewangelia, Królestwo Boże rozprzestrzenia swoje światło i pokój, niosąc ze sobą potężną moc uzdrowienia. W ciągu dziesięcioleci swojego istnienia katolickie ruchy odnowy w Duchu Świętym doświadczyły, jak głoszenie dobrej nowiny o miłości Boga Ojca, który przebacza ludzkości przez swego Syna Jezusa, uwalnia ludzi od grzechu, pozwala im uczestniczyć w naturze Boga, dzięki napełnieniu Duchem Świętym, i wzywa ich do nowego życia dzieci Bożych. Innymi słowy, spotkanie z Jezusem Chrystusem, który zmartwychwstał i żyje, przemienia ludzkie życie”. (Posługa uwalniania, Komisja Doktrynalna MSKOC, Pelplin 2017, s.7)

Uświadamiając sobie ogrom Bożego miłosierdzia, potężne orędownictwo św. Michała Archanioła i swoją godność jako dzieci Boga zaczynamy wyraźnie dostrzegać w swoim życiu miejsca okryte ciemnością, która przeszkadza nam w budowaniu relacji z Bogiem i innymi ludźmi, a także doświadczania pełni chrześcijańskiego życia. Bogu niech będą dzięki za nasze kolejne spotkanie twarzą w twarz z naszym Mistrzem i Panem obecnym w Eucharystii.