Michalici

Oaza Modlitwy na Bemowie

21-10-2022

facebook twitter
Z radością zapraszamy na Oazę Modlitwy. Spotkanie odbędzie się w dniach 9-11 grudnia 2022 r. a towarzyszyć nam będzie hasło: "A myśmy poznali i uwierzyli Miłości".

Z radością zapraszamy na Oazę Modlitwy, która powraca po długiej przerwie 🥹 ❤ Nasze spotkanie odbędzie się w dniach 9-11 grudnia 2022 r. w parafii Matki Bożej Królowej Aniołów w Warszawie. Towarzyszyć nam będzie hasło: "A myśmy poznali i uwierzyli Miłości".

Prowadzącym Oazę Modlitwy będzie ks. Emil Kurek CSMA. Konferencję skieruje do nas również ks. Mateusz Szerszeń CSMA. Kamil Milczarek, wokalista zespołu TGD podzieli się z nami swoim świadectwem. Z kolei Andrzej Duffek opowie nam, jak jego życie zmieniło się po przeżyciu śmierci klinicznej. Sobotni wieczór zwieńczy koncert "Wyrwanych Z Niewoli".

Kto może wziąć udział w wydarzeniu? Młodzież od VII klasy szkoły podstawowej, która pragnie poznać i uwierzyć Miłości!

Wszystkie chętne osoby, prosimy o zapisanie się przez formularz. To bardzo ułatwi nam kwestie organizacyjne 😁 Zapisy potrwają do 1 grudnia. Link do zapisów znajduje się tutaj:

👇👇👇👇

LINK: https://tiny.pl/w9qpr

Koszt uczestnictwa zapewniający nocleg i wyżywienie wynosi 70 zł 💸

W razie pytań, piszcie na adres: oaza.bemowska@gmail.com lub w wiadomości wprost do strony facebookowej Oaza Bemowo Michalici.