Michalici

Obozy wakacyjne z Michalitami

03-04-2024

facebook twitter
Ruszyły zapisy na letnie obozy wakacyjne! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą letniego wypoczynku organizowanego przez Michalickie Duszpasterstwo Młodzieży.

Zobaczcie nową ofertę na rok 2024, ale uważajcie! Istnieje duże prawdopodobieństwo, że się uśmiechniecie i zaczniecie szukać kremu do opalania.

Fundacja Michalickie Centrum Młodzieży Michael, kiedy tylko topnieje śnieg za oknem, nie daje nam ani chwili wytchnienia i już serwuje kolejną dawkę obozowych atrakcji: kuźnia talentów, obozy rowerowe, windsurfingowe i muzyczne, a także nowość w ofercie - obóz 4 żywioły. Nie przesadzimy kiedy powiemy Wam, że naprawdę każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

To najprawdopodobniej najbardziej atrakcyjna i najlepsza cenowo oferta obozów letnich jaką znajdziesz na rynku? Dlaczego? Ponieważ organizuje je nie biuro podróży, a fundacja, która ma misję i tą misję od wielu lat skutecznie realizuje.

więcej informacji na: https://obozy.michalici.pl/

- „Moją pasją jest młodzież i i uwielbiam pracę z nimi. To moja osobista misja oraz misja fundacji, którą kieruję. Nasze obozy są miejscem edukacji, radości, a także wielu wzruszeń. Naszą jakością jest atmosfera i przyjaźnie na całe życie. Nie przesadzam. Przekonasz się, kiedy dołączysz do naszej obozowej rodziny. Może nawet w tym roku?” - pyta ks. Jarosław Witkowski, organizator obozów, dyrektor Fundacji MCM Michael.