Michalici

Pielgrzymka parafialna do Miejsca Piastowego

28-09-2020

facebook twitter
Zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę do Miejsca Piastowego na inaugurację obchodów 100 lecia zatwierdzenia Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła.

W niedzielę 27 września w sanktuarium Św. Michała Archanioła i bł. ks. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym na Podkarpaciu odbędą się uroczystości inaugurujące jubileuszowy rok 100-lecia Zgromadzenia św. Michała Archanioła. O 13:00 Uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem J.E. Abpa Salvatore Pennacchio – Nuncjusza Apostolskiego w Polsce, transmitowana przez TV Polonia.

Zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę na to wydarzenie w niedzielę 27 września. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Koszt 100 zł.

Słowo zaproszenia kieruje do nas również O. Generał, ks. Dariusz Wilk CSMA :

Pragnę zaprosić Was wszystkich do udziału w naszym świętowaniu. Zachęcam do osobistej obecności podczas poszczególnych uroczystości centralnych i lokalnych. Niech nikogo z nas nie zabraknie na dziękczynieniu Dobremu Bogu za dar charyzmatu i wierne trwanie w realizacji testamentu naszego Ojca Założyciela. Zechciejmy włączyć w nasze świętowanie wszystkie osoby powierzone nam przez Opatrzność: parafian, wychowanków, przyjaciół i dobrodziejów, a także tych, którym bliska jest michalicka i anielska duchowość.