Michalici

Przygotowanie do sakramentu bierzmowania

05-09-2023

facebook twitter
Zapisy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania

Rozpoczynamy kolejny kurs przygotowujący do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej, czyli bierzmowania. Duszpasterzem odpowiedzialnym za jego przeprowadzenie i formację kandydatów jest ks. Adrian Brudniak CSMA, duszpasterz młodzieży i katecheta w Szkole Podstawowej nr 357 w Warszawie. Kto to taki? Cenne informację znajdziecie choćby TUTAJ.

Od 5 do 30 września potrwają zapisy kandydatów. Dokonujemy ich wypełniając formularz internetowy, który znajdziecie poniżej.

 

Zapisy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania - Wrzesień 2023

Rozpoczynamy przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w 2025 roku. 

Uczniów, którzy w roku szkolnym 2023/2024 kończą klasę ósmą oraz starszych, którzy z różnych powodów nie byli bierzmowani prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/tM7uwwYpPiiqjeHz5

Na podany adres e-mail będziemy przesyłać ważne informacje dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

Informacje o spotkaniach dla kandydatów pojawią się niebawem. Zachęcamy do regularnego odwiedzania strony: https://warszawa.michalici.pl/strona/bierzmowanie , bo właśnie tam będą one zamieszczane. Usłyszycie je również podczas ogłoszeń parafialnych, więc... bądźcie czujni :-)

Najbliższe spotkania kandydatów:

Uczniów klas 8 i starszych, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania oraz ich rodziców zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 26 września (wtorek) o godz. 19.00 w kościele.

 Spotkanie organizacyjne dla kandydatów do bierzmowania, którzy rozpoczęli przygotowanie w ubiegłym roku szkolnym oraz dla ich rodziców odbędzie się 3 października (wtorek) o godz. 19.00 w kościele.

A Jeśli nie lubicie klikać linków, bo wolicie kody QR, to voilà:

Dla tych, którzy nie lubią klikać linków podrzucamy również QR Code przekierowujący do formularza zgłoszeniowego. O, tutaj poniżej: